Najlepszy wózek spacerowy do 1000 zł

Obecnie bardzo modny stał się wózek spacerowy do 1000 zł. Powinniśmy więc dobrze przemyśleć zakup gadżetu, w którym będzie podróżować nasz maluch, nawet przez kilka lat. Musi być zatem bardzo wygodny, al też odporny na nawierzchnie i warunki atmosferyczne. Niektóre modele posiadają też bardzo przydatne dodatki. Dobry produkt, powinien nadawać się zarówno na spacery po równej powierzchni w mieście, ale też na łonie natury, w okolicach pól i łącz czy na wakacjach. Ale do wyboru mamy różne modele i sami musimy zdecydować, który będzie dla…Kontynuuj Czytanie „Wózek spacerowy do 1000 zł”

Łóżeczko dostawne - nietuzinkowe.com.pl

W trakcie kompletowania rzeczy dla noworodka, jednym z bardziej znaczących przedmiotów jest łóżeczko niemowlęce. Rodzice pragną zazwyczaj, aby tego rodzaju łóżeczka służyły pociechom jak najdłużej i jak najlepiej.

Przedstawiamy, więc jeden z typów łóżeczek, jakim jest łóżeczko dostawne.

Na czym polega fenomen łóżeczka dostawnego? Jakie są jego mocne i słabe strony? Jak wybrać najlepsze dla naszego dziecka łóżeczko dostawne?

Czytajcie dalej.

Kontynuuj Czytanie "Łóżeczko dostawne – wady i zalety. Jak wybrać najlepsze łóżeczko dostawne dla noworodka i niemowlaka?"
nosidełka ergonomiczne - nietuzinkowe.com.pl

Rodzice pragną czuwać nad dzieckiem zawsze, aby móc służyć mu pomocą i opiekować się nim. Jednak ciągłe doglądanie dziecka w momencie wykonywania codziennych obowiązków może być czasem uciążliwe. Warto też mieć w zanadrzu pewne rozwiązanie, które pozwoli nam na zabranie ze sobą niemowlęcia w miejsca, gdzie nie zmieści się wózek dziecięcy, a zdarzyć się to może nawet w niektórych sklepach.

Na takie sytuacje warto mieć nosidełko ergonomiczne, które pozwoli nam mieć dziecko zawsze przy sobie, a przy okazji ułatwi nam doglądanie go bądź po prostu zapewni poczucie bliskości dziecku i je uspokoi przy problemach ze snem.

Nosidełka ergonomiczne to rodzaj nosideł, który dostosowuje się do ciała dziecka, a także pozwala na odciążenie kręgosłupa rodzica. Nosideł tego rodzaju pod żadnym pozorem nie należy mylić z wisiadłami, które wymuszają przystosowanie się dziecka do kształtu tego akcesorium.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nosidełkach ergonomicznych to czytajcie dalej.

Kontynuuj Czytanie "Nosidełka ergonomiczne – czym są i jak wybrać odpowiednie dla nas i naszego dziecka?"
Pieluchy tetrowe - nietuzinkowe.com.pl

Pieluchy to jeden z ważniejszych aspektów wyprawki, ponieważ będzie przydatny dosłownie natychmiast po pojawieniu się noworodka na świecie. Z tego względu warto zawczasu pomyśleć o wyborze odpowiednich pieluch.

Dużą popularnością – niezmiennie od lat – cieszą się pieluchy tetrowe, które pozwalają zaoszczędzić pieniądze, jak i ograniczyć odpady. Jeśli więc chcemy żyć w zgodzie z naturą, być ekologiczni, a przy tym oszczędni to pieluszki wielorazowe nam w tym pomogą.

Czym dokładnie są pieluchy tetrowe? Jakie są ich wady i zalety? Jak wybrać pieluszki tetrowe najlepszej jakości?

Czytajcie dalej.

Kontynuuj Czytanie "Pieluszki tetrowe – jak wybrać najlepsze?"
Co kupić na chrzest dla chłopca i dziewczynki?

Bycie chrzestną zobowiązuje. 😉 Choć nawet jeśli nią nie jesteś, a czeka Cię wzięcie udziału w tej uroczystości, to z pewnością już się zastanawiasz: Co kupić na prezent? Co wypada kupić? Kilka tygodni temu również stałam przed takim dylematem i jako chrzestna pełną gębą postanowiłam zrobić głębokie rozeznanie w tym temacie. 🙂 Doszłam do wniosku, że prezenty na chrzest dla chłopca i dziewczynki można podzielić na dwa typy: tradycyjne i te bardziej praktyczne. Moim zdaniem zarówno jedne, jak i drugie, są jak najbardziej na miejscu,…Kontynuuj Czytanie „Co kupić na prezent na chrzciny?”